Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Play Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Marzec 13, 2020
  • Data modyfikacji: Marzec 13, 2020
    • Śródmieście, Łódź, łódzkie, Poland

Dołącz do naszego zespołu jako:

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Play

Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania:

Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play
Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play
Dbanie o wizerunek salonu

Szukamy Ciebie, jeśli:

Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać
Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)
Angażujesz się w 100% w to co robisz
Wyróżniasz się inicjatywą
Możesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy)

A dodatkowo:

Wymagasz od pracodawcy czegoś więcej niż tylko standardu – wyposażymy Cię w kartę MultiSport, bilety do kina, telefon służbowy oraz ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną
Oczekujesz profesjonalnego wdrożenia – możesz liczyć na wsparcie!
Link do aplikacji:

Ważne informacje

  • Ogłoszenia przed publikacją zatwierdza moderator.
  • Ogłoszenia napisane łamaną polszczyzną lub nie zgodne z prawem nie będą publikowane!
  • Bądź czujny - superokazje to często próby oszustwa!
  • Brak zdjęcia lub zdjęcia z internetu mogą sugerować, że sprzedawany przedmiot nie koniecznie jest w stanie w jakim oferuje go sprzedawca!
  • Nie płać za przesyłkę z góry - zawsze ryzykujesz, że kupionego przedmiotu nigdy nie dostaniesz!
  • Nasz serwis nie pośredniczy i nie ponosi odpowiedzialności za żadne transkacje!

Dodawaj darmowe ogłoszenia związane z Łodzią i przeglądaj darmowe ogłoszenia w Łodzi.

Polecane:  E-krzesla.pl - fotele, krzesła, hokery