Pracownik produkcji -> darmowy transport pracowniczy -> atrakcyjna stawka Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Czerwiec 15, 2020
    • Widzew, Łódź, łódzkie, Poland

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować u światowego lidera z branży AGD, który oferuje darmowy dojazd do pracy i szeroki zakres benefitów? Teraz możesz to sprawdzić!

oferujemy
- 16/16,50 brutto/h
- praca 3 zmianowa
- premie do 500 zł brutto/msc
- umowę o pracę tymczasową - odciągane składki, płatny urlop wypoczynkowy, możliwość wpisania bliskich na ubezpieczenie zdrowotne itp.
- płatne nadgodziny 50%, dni wolne 100%
- miejsce pracy: Łódź trzy lokalizacje
- darmowy dojazd do pracy z: Łęczycy, Zgierza, Ozorkowa, Piotrków Trybunalski, Koluszki, Moszczenica, Łask, Zduńska Wola, Brzeziny
- dostęp do platformy benefitowej RandstadPLUS a w niej: bilety do kina w niższej cenie, opieka medyczna Medicover i karta sportowa OK System w atrakcyjnej cenie
- możliwość przejścia bezpośrednio na firmę
- świeże jabłka do spożycia w trakcie pracy
- opieka konsultanta przy fabrykach

zadania
- montaż różnej wielkości elementów
- praca głównie stojąca

oczekujemy
- gotowości pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00-22:00)
- zdolności manualnych
- dokładności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Podobne ogłoszenia

Ważne informacje

  • Ogłoszenia przed publikacją zatwierdza moderator.
  • Ogłoszenia napisane łamaną polszczyzną lub nie zgodne z prawem nie będą publikowane!
  • Bądź czujny - superokazje to często próby oszustwa!
  • Brak zdjęcia lub zdjęcia z internetu mogą sugerować, że sprzedawany przedmiot nie koniecznie jest w stanie w jakim oferuje go sprzedawca!
  • Nie płać za przesyłkę z góry - zawsze ryzykujesz, że kupionego przedmiotu nigdy nie dostaniesz!
  • Nasz serwis nie pośredniczy i nie ponosi odpowiedzialności za żadne transkacje!

Dodawaj darmowe ogłoszenia związane z Łodzią i przeglądaj darmowe ogłoszenia w Łodzi.

Polecane:  E-krzesla.pl - fotele, krzesła, hokery