Pracownik produkcji -> darmowy transport -> atrakcyjne wynagrodzenie Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Czerwiec 19, 2020
    • Widzew, Łódź, łódzkie, Poland

Jeśli marzy Ci się praca, w której to pracodawca dba o to, aby jego pracownicy dotarli do firmy na czas oraz chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie ? To praca dla Ciebie!
oferujemy
16/18zł brutto/h
pracę 3 zmianową
premie do 500 zł brutto/msc
umowę o pracę tymczasową - odciągane składki, płatny urlop wypoczynkowy, możliwość wpisania bliskich na ubezpieczenie zdrowotne itp.
miejsce pracy: Łódź
darmowy dojazd do pracy ze: Zgierza, Łęczycy, Ozorkowa, Piotrków Trybunalski, Koluszki, Moszczenica, Łask, Zduńska Wola, Brzeziny
płatne nadgodziny 50%, dni wolne 100%
dostęp do platformy benefitowej RandstadPLUS a w niej: bilety do kina w niższej cenie, opieka medyczna Medicover, karta sportowa OK System
możliwość przejścia bezpośrednio na firmę
opieka konsultanta przy fabrykach :)
zadania
montaż różnej wielkości elementów
obsługa maszyn
pakowanie produktu
oczekujemy
zdolności manualnych
dokładności
chęci do pracy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Podobne ogłoszenia

Ważne informacje

  • Ogłoszenia przed publikacją zatwierdza moderator.
  • Ogłoszenia napisane łamaną polszczyzną lub nie zgodne z prawem nie będą publikowane!
  • Bądź czujny - superokazje to często próby oszustwa!
  • Brak zdjęcia lub zdjęcia z internetu mogą sugerować, że sprzedawany przedmiot nie koniecznie jest w stanie w jakim oferuje go sprzedawca!
  • Nie płać za przesyłkę z góry - zawsze ryzykujesz, że kupionego przedmiotu nigdy nie dostaniesz!
  • Nasz serwis nie pośredniczy i nie ponosi odpowiedzialności za żadne transkacje!

Dodawaj darmowe ogłoszenia związane z Łodzią i przeglądaj darmowe ogłoszenia w Łodzi.

Polecane:  E-krzesla.pl - fotele, krzesła, hokery