Pracownik pomocniczy transportu Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Czerwiec 15, 2020
    • Widzew, Łódź, łódzkie, Poland

Posiadasz prawo jazdy kat. B lub uprawnienia UDT i chciałbyś zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie? Aplikuj już dziś i dołącz do grona naszych pracowników.
oferujemy
• stawkę 19/20/21 zł brutto/h
• pracę na 3 zmiany
• miejsce pracy - Łódź
• umowa o pracę tymczasową (wszystkie składki odkładane)
• premie do 250 zł brutto/msc
• płatne nadgodziny - 50% więcej oraz dni wolne - 100% więcej
• benefity pozapłacowe (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki do kina, teatru, itp.)
• darmowy dojazd do pracy z Łodzi( Teofilów, Radogoszcz, Centrum) i okolic (kierunki: Zduńska Wola, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Zgierz, Koluszki, Brzeziny, Łęczyca itp.)
• możliwość przejścia bezpośrednio na firmę już po 3-ech miesiącach!
• świeże jabłka codziennie do spożycia w trakcie pracy
• premie świąteczne, pizza meetingi
• miłą atmosferę
• opieka konsultanta Randstad :)
zadania
• dostarczanie części do linii montażowych
• prace magazynowe - przepakowywanie i przygotowywanie części w oparciu o plany produkcyjne
• wykonywanie zaplanowanych inwentaryzacji części oraz utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej i w magazynach
• podmontaże
oczekujemy
• uprawnienia UDT 2WJO lub 1WJO lub prawo jazdy kat. B - konieczność
• dokładności i sumienności
• dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47