Operator wózka widłowego Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Czerwiec 5, 2019
    • Widzew, Łódź, łódzkie, Poland

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator wózka widłowego

Obowiązki:
• Transport towaru na terenie magazynu;
• Załadunek i rozładunek towarów zgodnie z harmonogramem;
• Kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanego oraz wydawanego towaru;
• Dbanie o porządek na magazynie oraz właściwe składowanie i przechowywanie towarów;
• Praca z wykorzystaniem skanerem.

Oczekiwania:
• Uprawnienia upoważniające do kierowania wózkami widłowymi wysokiego składowania (wózki z napędem elektrycznym);
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Doświadczenie w pracy ze skanerami.

Oferta:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (system 2-zmianowy);
• Wynagrodzenie podstawowe + premia;
• Pakiet benefitów: pakiet socjalny ZFŚS, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie, program „Owoce w Pracy”;
• Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Wsparcie zespołu;
• Przyjazna atmosfera.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Ważne informacje

  • Ogłoszenia przed publikacją zatwierdza moderator.
  • Ogłoszenia napisane łamaną polszczyzną lub nie zgodne z prawem nie będą publikowane!
  • Bądź czujny - superokazje to często próby oszustwa!
  • Brak zdjęcia lub zdjęcia z internetu mogą sugerować, że sprzedawany przedmiot nie koniecznie jest w stanie w jakim oferuje go sprzedawca!
  • Nie płać za przesyłkę z góry - zawsze ryzykujesz, że kupionego przedmiotu nigdy nie dostaniesz!
  • Nasz serwis nie pośredniczy i nie ponosi odpowiedzialności za żadne transkacje!

Dodawaj darmowe ogłoszenia związane z Łodzią i przeglądaj darmowe ogłoszenia w Łodzi.

Polecane:  E-krzesla.pl - fotele, krzesła, hokery